Innowator Jutra to plebiscyt, w którym Internauci wyłaniają osobowość, która może zmienić świat. Głosować można na Kandydatów, którymi są Młodzi Naukowcy w wieku 13-20 lat, uczestnicy krajowego finału Konkursu Naukowego E(x)plory 2018.

Organizatorem Plebiscytu jest Fundacja Zaawansowanych Technologii, która w ramach programu E(x)plory od 7 lat wspiera młode talenty i polskie innowacje.


Joanna Gogolińska
Dyrektor Fundacji Zaawansowanych Technologii, organizator Plebiscytu

"Plebiscyt Innowator Jutra 2018 to nasz pomysł na dodatkową promocję młodych talentów. Zależy nam na tym, aby Polacy poznali historie Młodych Naukowców E(x)plory.”


Uczestnicy Plebiscytu to młodzi ludzie ze specjalistyczną wiedzą naukową i ogromnym potencjałem. Młodzi Naukowcy E(x)plory już teraz wspinają się po szczeblach naukowej kariery, mają za sobą realizację skomplikowanych projektów naukowym z dziedziny biologii, chemii, fizyki, medycyny, itd. , zgłębiają wiedzę, podróżują, badają. To do nich należy przyszłość. Zatem już dziś zachęcamy Was do oddawania głosów na najciekawszą osobowość 2018.

Głosowanie:

Na Innowatora Jutra 2018 głosować można od 15 do 25 października 2018 do godz. 15:00. Zwycięzca Plebiscytu zostanie ogłoszony podczas gali wręczenia nagród na Konkursie Naukowym E(x)plory w dniu 26 października 2018 roku o godz. 15:00, informacja o wynikach głosowania pojawi się także na stronie internetowej Plebiscytu oraz na facebook.com/Explory.